Nieuwe generatie: Waarom deze kinderen wel de modezaak van hun ouders overnemen

Nieuwe generatie: Waarom deze kinderen wél de modezaak van hun ouders overnemen

Het is ongelooflijk bijzonder om te zien hoe de volgende generatie hun eigen plek inneemt in het familiebedrijf. In het artikel van FashionUnited, “Nieuwe generatie: Waarom deze kinderen wel de modezaak van hun ouders overnemen,” vertelt mijn dochter Fabienne Tran over hoe ze ons modebedrijf Divali gaat overnemen.
Twintig jaar geleden ben ik begonnen met een kleine webshop. Het oorspronkelijke idee was om wat minder te werken bij mijn baan als divisie controller bij het UWV. Maar al snel groeide de webshop harder dan ik ooit had verwacht, en zo ontstond de winkel in Alkmaar. Met een financiële achtergrond en zonder enige ervaring in de modewereld, wist ik niets van inkoop of merken. Maar door te leren van vallen en opstaan, doorzettingsvermogen en passie, hebben we een solide basis gelegd voor de toekomst.
Fabienne Tran heb ik altijd meegenomen naar inkoopafspraken, en hoewel ze haar mening mocht geven, had ik meestal de doorslaggevende stem. Maar inmiddels zijn de rollen omgedraaid! Laatst zei ze zelfs: “Mam, ik vind het echt niet leuk. Ik neem het niet hoor… ik ben de baas.” 😊 Hoe trots kun je zijn dat je dochter op haar 25ste al zo zelfverzekerd is en sterke beslissingen durft te nemen?
Een trotse mama met een mooie toekomst voor Divali Alkmaar! 💖 hashtag#familybusiness hashtag#fashion hashtag#generationalchange hashtag#proudmom hashtag#divalifashion hashtag#fashionunited
hashtag#Familiebedrijf
hashtag#Generatieovername
hashtag#NieuweGeneratie
hashtag#Modeondernemer
hashtag#Trots
hashtag#Modezaak
hashtag#InkoopMode
hashtag#FashionUnited
hashtag#DivaliFashion
hashtag#Modeindustrie
hashtag#NextGenLeadership
hashtag#VrouwenInDeMode
hashtag#Ondernemen
hashtag#Succesverhaal
hashtag#DivaliAlkmaar
hashtag#DivaliLaat116Alkmmar
Lees het volledige artikel op: https://fashionunited.nl/nieuws/mensen/nieuwe-generatie-waarom-deze-kinderen-wel-de-modezaak-van-hun-ouders-overnemen/2024090561953

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *